Auto Skyway Festival 19-22 Sierpnia 2020

Auto Skyway Festival 19-22 Sierpnia 2020

04 sierpnia 2020

Już 19 sierpnia 2020 rusza Auto Skyway Festiwal w Toruniu. Zapraszamy na największe świetlne wydarzenie lata, w nowej, oryginalnej lokalizacji. Już dziś dokonaj rezerwacji  w naszych apartamentach w Toruniu lub Bydgoszczy ! Daj się zachwycić magią Gotyku i bydgoską Wenecją.

Niemal 5 kilometrów festiwalowej trasy, 12 różnorodnych stref i ponad 20 festiwalowych atrakcji – tak zapowiada się „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.”, który już w dniach 19–22 sierpnia 2020 roku odbędzie się na Lotnisku EPTO Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu.

Tegoroczny program pełen jest niecodziennych instalacji. Wyruszając, w niemal 5 kilometrową trasę, widzowie z wnętrz swoich samochodów miną kilkadziesiąt świetlnych projektów zgrupowanych w 12 stref tematycznych.

 

W programie znajdą się instalacje nawiązujące do motywów toruńskich, lotniczych, jak i samochodowych. Widzowie przemieszczając się po wydarzeniu miną fabrykę z akrobacjami cyrkowymi i pirotechniką, świetlną projekcję na balonie czy projekcję na ścianie lasu. Jedną z atrakcji będą także świetlne pokazy motocross i pit-bike.

Nie zabraknie też projektów z przymrużeniem oka i udziałem obcej cywilizacji – oczywiście narysowanych przez jednego z toruńskich rysowników. Humorystyczne ufoludki towarzyszyć będą widzom przez całe wydarzenie – wyznaczając ponadto festiwalowy świetlny szlak.

 

 

Te i więcej informacji zandziesz na stronie www.tak.torun.pl

Materiały do pubilkacji zostały udostępnione przez Dział Promocji i Marketingu Toruńskiej Agendy Kulturalnej


 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij