Otoczenie i lokalizacja

Niepowtarzalny klimat miejsca

Apartamenty Sowa to wyjątkowe miejsce na mapie Torunia. W samym sercu zabytkowej starówki, w miejscu najstarszej apteki w Polsce, udało nam się stworzyć wielofunkcyjną przestrzeń noclegowo-usługową. Zapraszamy do wypoczynku w komfortowych apartamentach z widokiem i do odwiedzin znajdujących pod nimi Cukierni, Restauracji, Pizzerii i Winiarni.

Przestrzeń o wielu funkcjach

Wypoczynek w nowoczesnych wnętrzach? Degustacja słodkości, łyk pobudzającej kawy, prawdziwie neapolitańska margharita? A może wieczór z kieliszkiem wina? 

U nas to możliwe!

Dla wygody gości, część usługową obiektu zlokalizowaliśmy na parterze i w podziemiach zabytkowej kamienicy. Wszystko po to, byś mógł zajrzeć do naszej Cukierni, Restauracji, Pizzerii czy Winiarni zawsze wtedy, kiedy masz ochotę. Wszystko, co najlepsze w Apartamentach Sowa masz niemal na wyciągnięcie ręki.

Dogodna lokalizacja apartamentów

Doskonała lokalizacja Apartamentów Sowa zadowoli również gości planujących zwiedzanie Torunia. Miejska starówka, widoczna z przestronnych okien apartamentów, to doskonały przykład średniowiecznej zabudowy w stylu gotyckim. Świetnie zachowana wręcz zaprasza do odbycia spaceru jej śladami. A to dopiero początek atrakcji – na odwiedzających czekają też Żywe Muzeum Piernika czy panorama miasta podziwiana z Kępy Bazarowej.

Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij