Organizacja spotkań biznesowych

Wiemy doskonale, jak skomplikowanym przedsięwzięciem może być organizacja spotkania biznesowego. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, zapewniamy w pełni profesjonalne wsparcie podczas realizacji tego rodzaju wydarzeń.

Ustronne i kameralne przestrzenie

Do dyspozycji gości oddajemy jasną i przestronną Salę anyżową, Patio na świeżym powietrzu oraz winiarnię, znajdującą się w podziemiach zabytkowej kamienicy. 

Odpowiednie miejsce

Taka różnorodność pozwala nam na dobranie odpowiedniego, zawsze ustronnego miejsca do charakteru spotkania. Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych, poszukujących kameralne oprawy dla mniej i bardziej formalnych wydarzeń – szkoleń, konferencji czy bankietów. Z myślą o potrzebach biznesu zapewniamy zaawansowany system audiowizualny, w tym dostęp do rzutnika.

Kompleksowa organizacja wydarzeń

Do organizacji wydarzeń biznesowych podchodzimy w sposób indywidualny. Z pełnym zaangażowaniem podejmujemy się realizacji najbardziej wymagających spotkań firmowych, czuwając nad każdym z etapów ich przygotowania.

Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij