Festiwal Bella Skyway 2022

Festiwal Bella Skyway 2022

15 sierpnia 2022

16.08-20.08 -> Festiwal Światła Bella Skyway Festival to niepowtarzalna okazja aby zobaczyć Toruń w innym świetle dosłownie oraz w przenośni.

Motyw przewodniu 13. edycji. Horyzont

W czasach przed pandemią swoboda działań pozwalała nam dosłownie dotykać horyzontu, przekraczać bariery i codziennie doświadczać czegoś nowego. Okres zamknięcia spowodował wiele zmian w naszych możliwościach, nas samych i otaczającej nas przestrzeni, ale też spowodował, że na wiele spraw otworzyliśmy oczy i zaczęliśmy je postrzegać w nowy, niespotykany dotąd sposób. Jesteśmy bardziej świadomi, że wszystko, co dzieje się wokół nas jest wynikiem zdarzeń, którym możemy zapobiec lub nie. Zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i w środowisku naturalnym zachodzą i będą zachodzić nieuniknione zmiany.

Toruński festiwal światła organizowany jest w obrębie toruńskiego Zespołu Staromiejskiego, co oznacza, że wszystkie atrakcje 13. Bella Skyway Festival. Toruń. będzie można oglądać, poruszając się pieszo po gotyckim centrum miasta oraz jego bezpośrednim sąsiedztwie. Instalacje festiwalowe będą znajdować się w trzech wydzielonych, zamkniętych strefach, na teren których wstęp będzie biletowany.

Kiedy?
16.08 - 20.08

Gdzie?
Toruńska Starówka

Bilety:
Bella Skyway

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Pik
Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij