Sowa Apartamenty Gdańsk

Apartamenty Sowa Gdańsk położone są w sercu Starego Miasta, a z ich okien roztacza się widok na ulicę Długą. Obiekt mieści się w zabytkowym budynku z usytuowanymi na parterze Cukiernią i Kawiarnią serwującą również przekąski.

Apartamenty Sowa Gdańsk oferują zakwaterowanie w jasnych i designersko urządzonych wnętrzach. Ponadto Wszystkim naszym Gościom oferujemy Check-In online oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.  Główne wejście do Apartamentów znajduje się od oficyny kamienicy, apartamenty zlokalizowane są na drugiej i trzeciej kondygnacji, a każdy z nich posiada wejście od monitorowanego przedsionka. 

Ze względu na lokalizację Apartamentów Sowa Gdańsk, zwróciliśmy szczególną uwagę na poczucie intymności oraz komfort Gości. Obiekt nie posiada wyodrębnionej recepcji, dlatego wdrożyliśmy dla Wszystkich Państwa, chcących odwiedzić Apartamenty Sowa Gdańsk,  meldunek online.  Jest to komfortowe rozwiązanie, które umożliwia bezpieczny meldunek bez utraty Państwa czasu w dniu przyjazdu.

Dzięki meldunkowi online, który jest dokonywany przez Państwa za pośrednictwem zabezpieczonego systemu, uzyskują Państwo indywidualny kod dostępu do zarezerwowanego Apartamentu oraz swobodę, której często brakuje podczas odpoczynku.

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij