Zapraszamy na spektakl „Te sprawy”

Zapraszamy na spektakl „Te sprawy”

26 of October 2021

Premiera spektaklu „Te sprawy” w nowo otwartym Teatrze Kameralnym już 26 listopada 2021 roku.

Wraz z Teatrem Kameralnym chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowy spektakl pod tytułem „Te sprawy”,
którego premiera odbędzie się 26 listopada 2021 roku.

O spektaklu:

Świat dorosłych osacza i paraliżuje. Jak może sobie z nim poradzić zwyczajna nastolatka? Jak znaleźć słowa, które wyrażą wszystkie przeżywane emocje? Jak wyzwolić się spod presji cudzych oczekiwań tak, by móc sprostać własnym?Świat dorosłych osacza i paraliżuje. Jak może sobie z nim poradzić zwyczajna nastolatka? Jak znaleźć słowa, które wyrażą wszystkie przeżywane emocje? Jak wyzwolić się spod presji cudzych oczekiwań tak, by móc sprostać własnym?

Przedstawienie rozgrywa się w minimalistycznej przestrzeni, która zapełnia się myślami i wspomnieniami głównej bohaterki. Poznajemy jej realia – codzienne wyzwania, trudne relacje, proces niełatwych, lecz nieuchronnych zmian. 

Bohaterka uczy się siebie, poznaje własne pragnienia oraz ograniczenia, a widz – zwłaszcza ten młody – ma szansę poczuć, że ze swoimi rozterkami nie jest sam. Poszukiwanie indywidualnego głosu włącza się w chór innych głosów. Różne drogi, ale wspólny cel – akceptacja siebie, budowanie autentycznych relacji, dążenie do porozumienia mimo różnic.

Dla kogo ?

Spektakl skierowany jest do młodzieży i dorosłych, rekomendowany od 14. roku życia. Może być ważnym pretekstem do dialogu międzypokoleniowego.

Kiedy ?

Premiera: 26.11.2021r.
Pozostałe terminy:
27.11.2021r.

 

 

 

 

Źródło: www.teatrkameralny.com

 

 

Newsletter
Reservation not available

You will be able to book our apartment soon.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close