Auto Skyway Festival 19-22 Sierpnia 2020

Auto Skyway Festival 19-22 Sierpnia 2020

04 of August 2020

Spij w Bydgoszczy , zwiedzaj Toruń !

Już 19 sierpnia 2020 rusza Auto Skyway Festiwal w Toruniu. Zapraszamy na największe świetlne wydarzenie lata, w nowej, oryginalnej lokalizacji.

Niemal 5 kilometrów festiwalowej trasy, 12 różnorodnych stref i ponad 20 festiwalowych atrakcji – tak zapowiada się „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.”, który już w dniach 19–22 sierpnia 2020 roku odbędzie się na Lotnisku EPTO Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu.

Tegoroczny program pełen jest niecodziennych instalacji. Wyruszając, w niemal 5 kilometrową trasę, widzowie z wnętrz swoich samochodów miną kilkadziesiąt świetlnych projektów zgrupowanych w 12 stref tematycznych.

 

W programie znajdą się instalacje nawiązujące do motywów toruńskich, lotniczych, jak i samochodowych. Widzowie przemieszczając się po wydarzeniu miną fabrykę z akrobacjami cyrkowymi i pirotechniką, świetlną projekcję na balonie czy projekcję na ścianie lasu. Jedną z atrakcji będą także świetlne pokazy motocross i pit-bike.

Nie zabraknie też projektów z przymrużeniem oka i udziałem obcej cywilizacji – oczywiście narysowanych przez jednego z toruńskich rysowników. Humorystyczne ufoludki towarzyszyć będą widzom przez całe wydarzenie – wyznaczając ponadto festiwalowy świetlny szlak.

 

Te i więcej informacji zandziesz na stronie www.tak.torun.pl

Materiały do pubilkacji zostały udostępnione przez Dział Promocji i Marketingu Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Newsletter
Reservation not available

You will be able to book our apartment soon.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close