Otoczenie i lokalizacja

Zainspirowane otoczeniem

Apartamenty Sowa są doskonałym odzwierciedleniem okolicznej natury i charakterystycznej zabudowy Bydgoszczy. Znajdujące się rzut beretem parki i bulwary przenieśliśmy do wnętrz klimatycznych apartamentów. Te, utrzymane w przyjemnych kolorach ziemi, tworzą doskonałe warunki wypoczynku w samym sercu tętniącego życiem miasta. Dobudowana część o nowoczesnym charakterze świetnie współgra z zabytkową architekturą budynku.

Dogodnie zlokalizowane

Tworząc Apartamenty Sowa zadbaliśmy nie tylko o komfortowy pobyt ich gości. Sporą uwagę przywiązaliśmy również do samej lokalizacji obiektu. 

Samo centrum

Wybierając na nią centrum miasta, chcieliśmy zapewnić odwiedzającym dogodny dostęp do najciekawszych atrakcji i najlepszych restauracji. Z dużych przeszklonych okien apartamentów rozpościera się widok na Bydgoszcz, która zaprasza do odkrywania jej uroków. Spacery po Starym Mieście, relaks przy bulwarach nad Brdą czy wydarzenia kulturalne w teatrze Opera Nova – to zaledwie część pomysłów na romantyczny weekend, pobyt w gronie rodziny czy wizytę o charakterze biznesowym. Niezapomniane chwile gwarantowane.

Nasze lokalizacje

Apartamenty Sowa TORUŃ
Apartamenty Sowa GDAŃSK
Otwarcie
wkrótce
Hotel Sowa BYDGOSZCZ
Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij