Otoczenie i lokalizacja

Zainspirowane otoczeniem

Apartamenty Sowa są doskonałym odzwierciedleniem okolicznej natury i charakterystycznej zabudowy Bydgoszczy. Znajdujące się rzut beretem parki i bulwary przenieśliśmy do wnętrz klimatycznych apartamentów. Te, utrzymane w przyjemnych kolorach ziemi, tworzą doskonałe warunki wypoczynku w samym sercu tętniącego życiem miasta. Dobudowana część o nowoczesnym charakterze świetnie współgra z zabytkową architekturą budynku.

Dogodnie zlokalizowane

Tworząc Apartamenty Sowa zadbaliśmy nie tylko o komfortowy pobyt ich gości. Sporą uwagę przywiązaliśmy również do samej lokalizacji obiektu. 

Samo centrum

Wybierając na nią centrum miasta, chcieliśmy zapewnić odwiedzającym dogodny dostęp do najciekawszych atrakcji i najlepszych restauracji. Z dużych przeszklonych okien apartamentów rozpościera się widok na Bydgoszcz, która zaprasza do odkrywania jej uroków. Spacery po Starym Mieście, relaks przy bulwarach nad Brdą czy wydarzenia kulturalne w teatrze Opera Nova – to zaledwie część pomysłów na romantyczny weekend, pobyt w gronie rodziny czy wizytę o charakterze biznesowym. Niezapomniane chwile gwarantowane.

Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij