Nasze smaki

L Lulu bistro - smak i aromat

Podróż kulinarna w Lulu bistro

Gości Apartamentów Sowa zapraszamy do niezwykłej kulinarnej przygody, która czeka we wnętrzu Lulu Bistro. Nasza obietnica jest prosta…

Otwórz drzwi i wyrusz w podróż

Słodkie czy słone? Ciepłe czy zimne? Na śniadanie, lunch, a może obiad? Podążaj za nami, by odkryć niepowtarzalne kompozycje smaków, zamknięte w niebanalnym menu. Stworzone w duchu kuchni autorskiej dania zachwycą najbardziej wyszukane podniebienia, przenosząc je w zupełnie nowy wymiar. Bo Lulu to coś więcej niż bistro, to miejsce spektaklu kulinarnego dla prawdziwych odkrywców. Zrób pierwszy krok i daj się ponieść smakom i aromatom, które dla ciebie przygotowaliśmy.

Lulu znaczy perła

Lulu to żeńskie imię pochodzenia arabskiego, symbolizujące perłę. Zainspirowani nim stworzyliśmy unikalne miejsce, prawdziwą perłę na kulinarnej mapie Bydgoszczy. Pobudzamy w niej zmysły nie tylko smakami, ale i wyglądem wnętrza. Inspiracją dla jego aranżacji – nie inaczej – była dla nas perła. W efekcie powstała przestrzeń delikatna, utrzymana w pastelowej kolorystyce i wypełniona zielonymi kwiatami.

Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij