Nasze smaki

L Lulu bistro - smak i aromat

Podróż kulinarna w Lulu bistro

Gości Apartamentów Sowa zapraszamy do niezwykłej kulinarnej przygody, która czeka we wnętrzu Lulu Bistro. Nasza obietnica jest prosta…

Otwórz drzwi i wyrusz w podróż

Słodkie czy słone? Ciepłe czy zimne? Na śniadanie, lunch, a może obiad? Podążaj za nami, by odkryć niepowtarzalne kompozycje smaków, zamknięte w niebanalnym menu. Stworzone w duchu kuchni autorskiej dania zachwycą najbardziej wyszukane podniebienia, przenosząc je w zupełnie nowy wymiar. Bo Lulu to coś więcej niż bistro, to miejsce spektaklu kulinarnego dla prawdziwych odkrywców. Zrób pierwszy krok i daj się ponieść smakom i aromatom, które dla ciebie przygotowaliśmy.

Lulu znaczy perła

Lulu to żeńskie imię pochodzenia arabskiego, symbolizujące perłę. Zainspirowani nim stworzyliśmy unikalne miejsce, prawdziwą perłę na kulinarnej mapie Bydgoszczy. Pobudzamy w niej zmysły nie tylko smakami, ale i wyglądem wnętrza. Inspiracją dla jego aranżacji – nie inaczej – była dla nas perła. W efekcie powstała przestrzeń delikatna, utrzymana w pastelowej kolorystyce i wypełniona zielonymi kwiatami.

Nasze lokalizacje

Apartamenty Sowa TORUŃ
Apartamenty Sowa GDAŃSK
Otwarcie
wkrótce
Hotel Sowa BYDGOSZCZ
Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij