Kompleksowa organizacji wydarzeń biznesowych

Organizacja firmowego wydarzenia to spore wyzwanie. Zarówno w zakresie oficjalnej przestrzeni spotkania, jak również miejsca wypoczynku zgromadzonych gości. Z myślą o potrzebach naszych klientów, stworzyliśmy w Apartamentach Sowa w Bydgoszczy szytą na miarę ofertę biznesową.

Standard ma znaczenie

Starannie zorganizowanie spotkanie o charakterze biznesowym wpływa na wizerunek firmy, zarówno w oczach jej pracowników, kontrahentów, jak i klientów. Zapewniamy w pełni kompleksowe wsparcie w udanej realizacji tego typu wydarzeń.

P Przestrzeń dla biznesu – Sala Waniliowa

Z dumą do dyspozycji klientów oddajemy Salę Waniliową

Zlokalizowana przy ul. Mostowej 4 stanowi w pełni konfigurowalną przestrzeń, idealną do aranżacji mniej i bardziej oficjalnych wydarzeń, w tym szkoleń, konferencji, bankietów czy firmowych gal. Nowocześnie zaaranżowana, wyposażona w profesjonalny system audiowizualny i dogodnie zlokalizowana w centrum miasta, daje nam doskonałe warunki organizacji niezapomnianych spotkań nawet dla 200 gości.

Przestrzeń dla wypoczynku – Apartamenty Sowa

Po udanym spotkaniu – czas na zasłużony wypoczynek. Uczestnikom spotkań biznesowych zapewniamy jego komfortowe warunki w nowoczesnych apartamentach. Wytchnienie po pełnym wrażeń wydarzeniu goście znajdą w jasnych i przestronnych wnętrzach. Do ich dyspozycji oddajemy apartamenty, składające się z osobnej sypialni, części wypoczynkowej z dostępem do aneksu kuchennego i jadalni oraz łazienki.

Okolica

Nowocześnie zaaranżowana Sala Waniliowa i przestronnych Apartamenty Sowa to jednak nie wszystko. Goszczących u nas uczestników wydarzeń biznesowych, zachęcamy również do odwiedzin znajdującej się w pobliżu ul. Jatki. Długa na 65 metrów, słynąca dawniej z licznych zakładów mięsnych i kramów wikliniarskich, dziś stanowi gastronomiczną wizytówkę Bydgoszczy. 

Ulica Jatki

To przy niej znajdują się znane i lubiane lokale, w tym polecana przez nas Piekarnia. Jeszcze ciepłe pieczywo i sycące śniadania – czego chcieć więcej po udanym spotkaniu biznesowym.

Zapraszamy na stronę piekarni!

Najwyższy poziom obsługi

Do organizacji spotkań biznesowych podchodzimy w sposób indywidualny. Nad przygotowaniem i realizacją eventów czuwa nasz uśmiechnięty i zaangażowany zespół. Wykorzystując przy tym naszą bogatą wiedzę i doświadczenie, jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymagającym wydarzeniom. Wszystko po to, by na długo zapadły w pamięci uczestników i kreowały pozytywny obraz firmy.

Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij