Kompleksowa organizacji wydarzeń biznesowych

Organizacja firmowego wydarzenia to spore wyzwanie. Zarówno w zakresie oficjalnej przestrzeni spotkania, jak również miejsca wypoczynku zgromadzonych gości. Z myślą o potrzebach naszych klientów, stworzyliśmy w Apartamentach Sowa w Bydgoszczy szytą na miarę ofertę biznesową.

Standard ma znaczenie

Starannie zorganizowanie spotkanie o charakterze biznesowym wpływa na wizerunek firmy, zarówno w oczach jej pracowników, kontrahentów, jak i klientów. Zapewniamy w pełni kompleksowe wsparcie w udanej realizacji tego typu wydarzeń.

P Przestrzeń dla biznesu – Sala Waniliowa

Z dumą do dyspozycji klientów oddajemy Salę Waniliową

Zlokalizowana przy ul. Mostowej 4 stanowi w pełni konfigurowalną przestrzeń, idealną do aranżacji mniej i bardziej oficjalnych wydarzeń, w tym szkoleń, konferencji, bankietów czy firmowych gal. Nowocześnie zaaranżowana, wyposażona w profesjonalny system audiowizualny i dogodnie zlokalizowana w centrum miasta, daje nam doskonałe warunki organizacji niezapomnianych spotkań nawet dla 200 gości.

Przestrzeń dla wypoczynku – Apartamenty Sowa

Po udanym spotkaniu – czas na zasłużony wypoczynek. Uczestnikom spotkań biznesowych zapewniamy jego komfortowe warunki w nowoczesnych apartamentach. Wytchnienie po pełnym wrażeń wydarzeniu goście znajdą w jasnych i przestronnych wnętrzach. Do ich dyspozycji oddajemy apartamenty, składające się z osobnej sypialni, części wypoczynkowej z dostępem do aneksu kuchennego i jadalni oraz łazienki.

Okolica

Nowocześnie zaaranżowana Sala Waniliowa i przestronnych Apartamenty Sowa to jednak nie wszystko. Goszczących u nas uczestników wydarzeń biznesowych, zachęcamy również do odwiedzin znajdującej się w pobliżu ul. Jatki. Długa na 65 metrów, słynąca dawniej z licznych zakładów mięsnych i kramów wikliniarskich, dziś stanowi gastronomiczną wizytówkę Bydgoszczy. 

Ulica Jatki

To przy niej znajdują się znane i lubiane lokale, w tym polecana przez nas Piekarnia. Jeszcze ciepłe pieczywo i sycące śniadania – czego chcieć więcej po udanym spotkaniu biznesowym.

Zapraszamy na stronę piekarni!

Najwyższy poziom obsługi

Do organizacji spotkań biznesowych podchodzimy w sposób indywidualny. Nad przygotowaniem i realizacją eventów czuwa nasz uśmiechnięty i zaangażowany zespół. Wykorzystując przy tym naszą bogatą wiedzę i doświadczenie, jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymagającym wydarzeniom. Wszystko po to, by na długo zapadły w pamięci uczestników i kreowały pozytywny obraz firmy.

Nasze lokalizacje

Apartamenty Sowa TORUŃ
Apartamenty Sowa GDAŃSK
Otwarcie
wkrótce
Hotel Sowa BYDGOSZCZ
Newsletter
Rezerwacja niedostępna

Już niedługo będziesz mógł zarezerwować nasz apartament.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij